'Ore ti qenke i papërmbajtshëm fare', Luana i kthehet Feros në emision

Xing

E Diel 4 Nëntor 2018, 11:11 / Kategoria Showbiz shqiptar /  Read in English

I ftuar në "Shiko kush luan" mbrëmjen e djeshme ishte reperi Fero i cili dukej shumë i entuziasmuar në fund të lojës dhe i bindur se skuadra e tij kishte fituar. 

"Prit, prit Fero se s'ka mbaruar asgjë", i tha Luana, por Fero sërish nuk e la të fliste dhe doli para të gjithëve duke thënë: "Me publik e dimë që kemi për të fituar, por edhe me pikë".

"Po ti je i papërmbajtshëm fare o Fero", i tha Luana reperit. "Ok më fal", iu përgjigj Fero.

Këshilla për Marketingun