Horoskop, 29 Tetor 2021, 18:38

'Mos harxhoni më lekë', Meri paralajmërim të fortë kësaj shenje horoskopi

XING

'Mos harxhoni më lekë', Meri paralajmërim të

Marsi eshte ne graden e fundit ne shenjen e Peshores. Ne kete pozicion te dobet duhet te kemi nje sjellje te kujdesshme dhe fine. Diplomacia, respekti dhe harmonia mund te na sherbejne me shume se gjithcka. Ne kete moment duhet te shmangim zgjedhjet qe bejme ne nxitim e siper. Ato lidhje apo marrdhenie qe kane pesuar plasaritje nuk rregullohen dot me. Vetem ata qe kane vertete cilesi dhe vlera ne qellimet e tyre do presin me durim per nje fillim te ri.

Dashi
Dita e fundit ku do shikoni nje antagonizem te shfrenuar ne drejtim tuaj. Por do ju mesoj si te mblidhni fuqite per te kundervepruar ne ditet e ardhshme

Demi
Nje konflikt ne pune duhet mbajtur nen kontroll qe te mos pasohet me thashetheme te cilat do ju ndikojne negativisht ne te ardhmen persa i perket bashkepunimeve qe prisni

Binjaket
Eshte mundesia e fundit e ketyre muajve te fundit qe te kapni ndjenjen tuaj apo te luftoni per dike qe doni prane jush. Por mund te ndodh edhe ballafaqimi i fundit me nje person qe ju ka lodhur ne jeten personale

Gaforrja
Do kaloni nje gjendje pak arrogante me pjestaret e tjere te familjes apo te afermit. Kjo nuk do mbetet me kaq pasi do shikojme qe dicka ju mungon dhe ditet ne vazhdim do ta tregoni 

Luani
Duhet te themi qe nje sjellje me diplomaci nga ana juaj do ju mbaj akoma ne loje dhe do ju coj ne nje drejtim ku akoma edhe pse jeni vone mund te nuhasni eren e fitores

Virgjeresha
Duhet te beni shpenzimet e fundit persa i perket investimit ne jeten personale dhe deshires per te dominuar tregun erotik dhe ate ekonomik

Peshorja
Ndoshta jeni ndjere me nervoze sec duhet por kjo nuk duhet marre si problem psikologjik, por si nje energji e brendshme qe nuk po gjen rrugen e daljes. Mundesia e fundit per te bere dicka te rendesishme

Akrepi
Do duroni dhe do mbani si malet me bore para se te shpertheni apo te ndjeheni te bllokuar brenda jush. Durimi do jete arma juaj me e forte

Shigjetari
Tani do shihni se me ke persona mund te shkoni mire dhe me ke kjo periudhe ka qene kalimtare dhe thjesht nje diplomaci sjelljeje per te rregulluar marrdheniet tuaja

Bricjapi
Kjo periudhe e fuqishme per ju mbaron. Nje mundesi per tu sqaruar me eproret apo njerezit qe ju kane luftuar apo kane bere thashetheme te forta per ju

Ujori
Nje terren i veshtire por joshes ka qene per ju kjo periudhe nese keni pasur synime ne lidhje me kontakte jashte vendit apo ne lidhje me nje ndryshim te jetes suaj ne stilin e jeteses

Peshqit
Periudha e sherreve dhe sqarimeve apo shpenzimeve te medha duhet te marri fund. Por dita e fundit eshte gjithmone me e rrezikshmja pasi jeni te lodhur te plagosur dhe kjo sjell perballje te pamenduara mire dhe shpenzime ne inat e siper.