Luana braktis Shqipërinë në prag të festave dhe çmend dynjanë: Çfarë po kurdis moderatorja?

Xing

E Enjte 7 Dhjetor 2017, 11:11 / Kategoria Showbiz shqiptar /  Read in English

Ata që ndjekin Luana Vjollcën në rrjtetet sociale, me siguri e kanë vënë re se përgjatë vitit të fundit, moderatorja e “Shiko kush luan” ka udhëtuar disa herë drejt Stambollit në Turqi.

Luana Vjollca në Turqi
Luana Vjollca në Turqi

Për herë të fundit ajo ndodhej aty në gusht të këtij viti dhe mesa duket, është rikthyer në Stmaboll ditën e djeshme.

Luana Vjollca në Turqi

Të paktën kështu ka lënë të kuptohet Luana e cila ka postuar një foto ku tregon atmosferën festive në një lokal në qytetin turk.

Postimi i Luanës

“Ndjesia e fundvitit.”-ka shkruar ajo në përshkrimine  fotos. Udhëtimet e Luanës drejt Stambollit po bëhen gjithnjë e më të dyshimta, duke nxitur madje edhe zëra që moderatorja mund të jetë duke zhvilluar aty ndonjë projekt të ri për të cilin ende nuk do të flasë. Të jetë e vërtetë vallë?

Luana Vjollca
Luana Vjollca
Luana Vjollca
Këshilla për Marketingun