Festat në shtëpinë e Marinës dhe Getoarit: Çfarë janë ato gjërat e çuditshme tek bredhi?

Xing

E Enjte 7 Dhjetor 2017, 10:10 / Kategoria Showbiz shqiptar /  Read in English

Me fillimin e  muajit dhjetor, ka nisur edhe dekorimi i shtëpive për festat e fundvitit dhe personazhe të shumtë VIP, kanë hapur virtualisht dyert e shtëpive të tyre për të treguar atmosferën festive brenda tyre.

Marina dhe Getoari

Radhën tashmë e ka pasur shtëpia e Getoar Selimit dhe Marina Vjollcës. Dyshja ka vendosur pemën e Krishtlindjeve në apartamentin e tyre dhe ka qenë vetë Getoari ai që ka shpërndarë pamjet në Insta Story.

Por ç’ka rënë në sy, ka qenë mënyra sesi çifti e ka dekoruar bredhin.

Krahas topave dekorativë dhe simboleve tipike të festave si Babagjyshi i Vitit të Ri, në pemën e Getit dhe Marinës shihen edhe disa zbukurime të çuditshme me portrete grash.

Se cila është domethënia e tyre, ndoshta do të na e shpjegojë vetë çifti.

Marina dhe Getoari
Marina dhe Getoari
Marina dhe Getoari
Këshilla për Marketingun