Habit modelja shqiptare: Hani vaginë, është vegjetariane

Xing

E Mërkurë 6 Dhjetor 2017, 23:11 / Kategoria Showbiz shqiptar /  Read in English

Ka fituar "Miss Shqipëria 2012" dhe "Miss Globe", kështu që me siguri të gjithë e njihni Niki Delijorgjin. Niki prej vitesh jeton në Londër ku vazhdon modelingun.

Modelja shqiptare është gjithashtu shumë aktive në rrjete sociale e me postimet e saj në Instastory shpeshherë ka treguar se është vegjetariane, por me foton e fundit i ka habitur ndjekësit e saj.

"Hani ***, është vegjetariane", shkruhet në bluzën e Nikit. "Mishi është për p***", ka lënë ajo mbishkrimin në postimin e fiksuar nga "intv.al".

Këshilla për Marketingun