Marina e 'përzë' nga skena, Big Mama i përmend Getoarin dhe e lë pa fjalë

Xing

E Diel 3 Dhjetor 2017, 21:09 / Kategoria Showbiz shqiptar /  Read in English

Një nga çiftet e "C'est la vie" që sjellin gjithmonë humor në skenë e me performancat e tyre janë Big Mama dhe doktor Skerdi. Dyshja mbrëmjen e sotme performuan këngën "Mamica" dhe pas performancës nisi humori e batutat në sallë.

Për ta përmbyllur pasi kishte ardhur koha për performancën tjetër, Marina i largoi nga skena doktorin dhe Bigun, por kjo e fundit duke shkuar i tha: "Javës tjetër do këndoj këngën e burrit tënd".

Marina shtangu për një moment e befasuar, por më pas vazhdoi normalisht shfaqjen. Na mbetet të presim të dielën tjetër për të parë nëse vërtet Big Mama dhe doktor Skerdi do performojnë ndonjë këngë të Getoarit. 

Këshilla për Marketingun