‘Po sikur të të tradhtojë Besi?’: Reagimi i Xhensilës është fantastik

Xing

E Diel 3 Dhjetor 2017, 15:03 / Kategoria Showbiz shqiptar /  Read in English

E ftuar në emisionin “Why Not” të Roza Latit, Xhensila Myrtezaj u shpreh se thyerja e besimit ishte diçka që ajo nuk e falte.

Xhensila në "Why Not"

E si për ta bërë disi më të prekshme këtë temë, Roza tregoi se kur ishin takuar paraprakisht për emisionin, e kishte pyetur Xhensilën se nëse e kishte menduar që Besi mund ta tradhtonte.

Xhensila në "Why Not"

“Xhensila u çua nga tavolina, bëri kryqin dhe u ul prap!”- tregoi Roza duke qeshur me të madhe. “I mendoj gjërat e bardha, është diçka që nuk e çoj nëpër mend, nuk e suporton dot truri im këtë gjë!”- rrëfeu këngëtarja.

Xhensila në "Why Not"
Xhensila në "Why Not"
Xhensila në "Why Not"
Xhensila dhe Besi
Këshilla për Marketingun