9 vite nga publikimi, kjo këngë e Florit ka bashkuar shumë zemra të ndara

Xing

E Hënë 6 Nëntor 2017, 14:02 / Kategoria Showbiz shqiptar /  Read in English

Flori Mumajesi është një  ndër këngëtarët dhe kompozitorët më të njohur dhe më të preferuar në trevat shqiptare. 

Nën emrin e tij janë bërë shumë hite për shumë këngëtarë, këngë të cilat pavarësisht viteve vazhdojnë të dëgjohen po me të njëjtën emocion edhe sot.

Një ndër këngët më të pëlqyera të Flori Mumajesit është kënga “Gjithmonë” në bashkëpunim me këngëtaren Luar Arani.

Luar Arani

9 vite pas publikimit të këngës, këngëtarja ka rrëfyer të pathënat e këtij projekti shumë të suksseshëm në atë kohë.

Gjatë një interviste në “Prive”, Luar tregon se kur e kishin publikuar këngën e kompozuar nga Flori,  shumë njerëzi i kishin thënë, se kjo këngë i kishte kthyer dashurinë për ish-partnerin. 

Luar Arani

Kënga “Gjithmonë” është padyshim një ndër hitet më të bukura të dashurisë ndaj dhe mbetet akoma një hit i vërtetë.

Luar Arani
Luar Arani
Luar Arani
Këshilla për Marketingun