3 muaj më parë deklaroi se ishte fejuar: Sot aktori i njohur ndahet

Xing

E Enjte 12 Tetor 2017, 19:07 / Kategoria Showbiz shqiptar /  Read in English

Aktori i "Twilight", Robert Pattinson i ka dhënë fund fejesës me këngëtaren Tahliah Debrett Barnett e njohur si FKA Twings. 

Dyshja nisën të shoqëroheshin në vitin 2014. Robert deklaroi se ata ishin fejuar vetëm 3 muaj më parë.

Por gjatë kësaj kohe ata nuk kanë qëndruar shumë bashkë, ç'ka ka sjellë edhe ndarjen. 

Një burim pranë çiftit tha për "The sun" se Robert është lodhur dhe u ka thënë edhe miqve për ndarjen.

Këshilla për Marketingun