Xhensila një nuse për shtëpi: Shihni ç'po përgatit për Besin

Xing

E Enjte 12 Tetor 2017, 18:06 / Kategoria Showbiz shqiptar /  Read in English

Xhensila është padyshim një nga këngëtaret shqiptare më të komentuara në media. Gjatë gjithë kësaj kohe, ajo dhe Besi kanë qenë në qendër të vëmendjes prej dasmës e muajit të mjaltit.

Tani që çifti janë kthyer, Besi po përqëndrohet tek puna pasi siç është bërë e ditur ai do të jetë prezantues në "Kënga Magjike", ndërsa Xhensila nga postimi i fundit tregon se pas martesës është kthyer në "nuse për shtëpi".

Këngëtarja ka postuar sot një video teksa përgatit drekën për të e për Besin. 

Sa i përket anës profesionale, Xhensila nuk e ka bërë të ditur nëse po punon për ndonjë projekt të ri.

Këshilla për Marketingun