Çmendet Enca: Zhvishet dhe i nxjerr të gjitha në Instagram

Xing

E Enjte 12 Tetor 2017, 15:03 / Kategoria Showbiz shqiptar /  Read in English

Qëkurse ëhstë bërë pjesë e showbiz-it, Enca Haxhia ka treguar se është krenare që është një vajzë e kolme dhe nuk ngurron që herë pas here t’i tregojë linjat e saj në foto apo video.

Megjithatë ndjekësit e saj në rrjetet sociale me siguri kanë mbetur gojëhapur së fundmi falë postimeve të reja në Instagram.

Në imazhet e reja, këngëtarja shihet vetëm me sutjena, duke kënduar këngën e saj të re të cilën nuk e ka zbuluar ende, ndërkohë që fokuson kameran në pjesën e dekoltesë.

Ndërsa në postimin e  dytë, Enca ul pantallonat duke treguar edhe mbathjet. ‘Jo masa 0, por sërish masa seksi!’- shkruan këngëtarja në postimin provokues.

Këshilla për Marketingun