Shkëlzen Berisha pajtohet me ish-bashkëshorten Sadije, ja çfarë ndodhi mes tyre

Xing

E Shtunë 12 Gusht 2017, 23:11 / Kategoria Showbiz shqiptar /  Read in English

Ndarja e djalit të ish-kryeministrit Sali Berisha, Shkëlzen Berisha nga ish-bashkëshortja Sadije është lakuar vazhdimisht në media, sidomos pas fillimit të lidhjes së tij të re me blogeren e njohur Armina Mevlani. Afro 4 vite më parë dyshja u përfshi në një luftë virtuale e cila kishte në epiqendër kalin e Sadijes, të quajtur Mary. Ajo akuzoi ish-bashkëshortin se po e mbante atë qëllimisht në Shqipëri duke vonuar proçedurat e vaksinimit dhe të pashaportizimit.

Në këtë lloj lufte përmëndeshin edhe maçokët e familjes që tashmë qëndrojnë në vilën e Shkëlzenit dhe Arminës.

Duket se Sadije dhe Shkëlzen Berisha janë pajtuar, të paktën për çështjen e kalit Mary, sepse ajo ka postuar disa foto me të në llogarinë personale në Facebook ku shkruan ‘Mary’s back on track…Mary është rikthyer të kalërojë’.

Sadije dhe Shkëlzen kanë dy fëmijë nga martesa e tyre e përfunduar.

Këshilla për Marketingun