Zbulohet ku po kalon pushimet Presidenti Ilir Meta, nuk do ta besoni

Xing

E Shtunë 12 Gusht 2017, 21:09 / Kategoria Showbiz shqiptar /  Read in English

Vetëm pak kohë më parë Ilir Meta, një nga politikanët më në zë të vendit tonë, u zgjodh President i Shqipërisë. Më herët ai kishte lënë postin e kreut të LSI-së derisa me vota u zgjodh për postin e ri. Sipas rregullave, për Presidentin dhe Kryeministrin ka dy rezidenca qeveritare, njëra është në Vlorë dhe tjetra në Dhërmi.

Nëse mendonit se Meta do të kishte zgjedhur njërën prej të mësipërmet, gaboheni. Edhe këtë vit, Meta nuk e ka ‘tradhëtuar’ destinacionin e tij të preferuar, Gjirin e Lalëzit ku ka edhe një shtëpi.

Ai është fotografuar nga ‘Panorama Plus’ në shezlongun e tij, pa u zbuluar nëse është shoqëruar vetëm nga familja apo edhe nga ndonjë eskortë apo ndonjë mik.

 

Këshilla për Marketingun