75-vjeçarja nga Tirana denoncon vajzën: Më dhunon, do të më nxjerrë nga shtëpia

Xing

E Shtunë 12 Gusht 2017, 14:02 / Kategoria Lajmet e fundit /  Read in English

“Vajza do të më nxjerrë nga shtëpia”, kështu e ka nisur rrëfimin e saj në polici një zonjë nga Tirana, e cila ka pretenduar se e vija e keqtrajton.

Gruaja 75-vjeçare ka denoncuar vajzën e saj 51-vjeç në Komisariatin e Policisë së Vorës duke thënë se vajza e saj e fyen vazhdimisht dhe e dhunon psikologjikisht, pasi do që të largohet nga shtëpia dhe të shkojë në azil.

Në njoftimin e policisë thuhet se më datë 10.08.2017 u referuan materialet në Prokurorinë e Rrethit Gjyqësor Tiranë për shtetasen Dh.A, 51 vjeç, pas denoncimit të nënës Xh.D, 75 vjeç.

Këshilla për Marketingun