Flori Mumajesi sapo hodhi bombën: Ja kush do të këndojë në ‘Nallane 4’

Xing

E Mërkurë 12 Korrik 2017, 14:02 / Kategoria Showbiz shqiptar /  Read in English

Në vazhdën e serive të këngës “Nallane”, Flori Mumajesi vetëm një ditë më parë publikoi “Nallane 3”, për të cilën ai dhe DJ Vicky bashkëpunuan me këngëtaren Arilena Ara.

Mirëpo, pa u dëgjuar end emirë kjo këngë, Flori ka hedhur bombën duke zbuluar me kë do të bashkëpunojë për versionin e katërt të këngës. Bëhet fjalë për reperin Ledri Vula, i cili prej disa vitesh është mik me Florin dhe kanë bashkëpunuar së bashku në të shkuarën. Reperi publikoi klipin e “Nallane 3” kur Mumajesi i shkroi në një koment: “Nallane 4. E di vet ti!”