Kjo është kunata e Floriana Garos

Xing

E Hënë 19 Qershor 2017, 13:01 / Kategoria Showbiz shqiptar /  Read in English

Floriana Garo vetëm para dy ditësh publikoi në rrjetet sociale lajmin se ajo është fejuar, me një djalë i cili jeton në Gjeneve ku ushtron edhe profesionin e avokatit. Por, ashtu siç dihet kur lidhja zyrtarizohet dhe bëhet familjare nusja takohet dhe me familjarët e tjerë të burrit.

E njëjta gjë ka ndodhur edhe me moderatoren Garo. Ajo është takuar me kunatën e saj, e cila duket që është simpatike. Floriana e ka prezantuar edhe për ndjekësit e saj në rrjetet sociale, duke shpërndarë një foto me të.

“Kunata ime e bukur”, shkruan Garo ngjitur me foton.

Bukuroshja e erkanit mesa duket është e lumtur në marrëdhënien e saj, për derisa ka marrë një hap të tillë që të fejohet.

 

Këshilla për Marketingun