Është këngëtare e famshme, por Albërie Hadërgjonaj mjel akoma lopët në fshat

Xing

E Shtunë 26 Maj 2018, 22:10 / Kategoria Showbiz shqiptar /  Read in English

E ftuar këtë mbrëmje në ‘Xing me Ermalin’, Albërie Hadërgjonaj rrëfeu me pasion për vendlindjen e saj, Deçanin. Ajo dhe Ermal Mamaqi shkuan për të vizituar vendet ku Albëria u rrit dhe u shkollua, përpara se të largohej përfundimisht prej vendlindjes.

Albëria i tregoi Ermalit shkollën dhe oborrin ku ajo luante kur ishte fëmijë. Mirëpo, përveç vendit ku u shkollua, këngëtarja e çoi Ermalin edhe në një fermë, ku i la të githë pa fjalë me aftësitë e saj.

Albëria jo vetëm që çau dru në pyll, por edhe moli lopët në fermë pa asnjë vështirësi. Gjatë videos së transmetuar në emision, ajo u shfaq me shami në kokë dhe çizme të gjata, teksa ndiqte lopët për ti mjelë, gjë që i habiti të gjithë.

Këshilla për Marketingun