Baba për herë të parë: Ish-kapiteni i kombëtares shqiptare bëhet me djalë

Xing

E Mërkurë 16 Maj 2018, 18:06 / Kategoria Showbiz shqiptar /  Read in English

Futbollisti i njohur dhe ish-kapiteni i Kombëtares shqiptare, ka ndarë ditën e sotme me ndjekësit e tij në Instagram lajmin e bukur se është bërë baba.

Ansi Agolli ka publikuar një foto krah bashkëshortes së tij Rea, e cila mbante në krahë djalin e tyre të parë. Futbollisti ka zbuluar emrin e vogëlushit që ka ardhur në jetë, të cilin kanë vendosur ta quajnë Blodin Brooklyn.

"Mirëse erdhe mes nesh biri im.Mami Rea dhe babi Ansi te duan shumë"- ka shkruar ai krah fotos së publikuar.

Këshilla për Marketingun