Eduard Ndocaj lë politikën dhe realizon ëndrrën e shumëpritur

Xing

E Mërkurë 16 Maj 2018, 17:05 / Kategoria Showbiz shqiptar /  Read in English

Deputeti i Lezhës, Eduart Ndocaj, është bërë i njohur për të gjithë publikun shqiptar me nofkën 'Kaubojsi'. Ai qëndron mjaft aktiv në profilin e tij në Facebook, ku publikosh shpesh foto nga përditshmëria.

Ditën e sotme ai i ka habitur të gjithë ndjekësit e tij me një postim që kishte bërë në Facebook, ku tregonte se po realizonte ëndrrën e tij.

Deputeti këto kohë është tërhequr pak nga politika dhe ka nisur të marrë leksione aviacioni në Itali, për tu bërë pilot. "Një ëndërr që po realizohet"- shkruan deputeti në fotot ku shfaqet brenda një avioni ushtarak.

Këshilla për Marketingun