Pas fejesës, Gugu jep lajmin e ëmbël: Shtatzënë për herë të parë

Xing

E Martë 15 Maj 2018, 12:12 / Kategoria Showbiz shqiptar /  Read in English

Gugu është kthyer në një nga këngëtaret më të komentuara të showbizit që prej deklaratës së saj në "Zonë e lirë" ku tha se është biseksuale.

Këngëtarja, emri i vërtet i së cilës është Merita, së fundmi ka qenë në qendër të vëmendjes për fejesën të cilën e deklaroi me një postim në Instagram muajin e kaluar duke marrë shumë urime.

Vetëm pak kohë pas kësaj, Gugu ka dhënë sot lajmin e ëmbël se është në pritje të ëmbël.

Këngëtarja ka postuar një status në Instastory ku shkruan Bebe dhe opsionin më të ri të Instagramit ku fansat mund të shprehin sa të lumtur janë mbi këtë lajm./Xing.al

Këshilla për Marketingun