Kjo nuk pritej: Shihni ç'i thotë Albani në sy të të gjithëve Miriamit

Xing

E Diel 15 Prill 2018, 21:09 / Kategoria Showbiz shqiptar /  Read in English

Alban Skënderaj dhe Miriam Cani janë padyshim një nga çiftet më të preferuar të publikut, shumë të komentuar në showbiz duke qenë gjithnjë në qendër të vëmendjes së mediave.

Dashurinë që kanë për njëri-tjetrin, Miriami e Albani e kanë shprehur gjithmonë, ndaç me anë të këngëve e ndaç me dedikimet me postimet në rrjete sociale.

Këtë herë Miriami ka postuar një foto në Instagram ku shfaqet shumë elegant, por komenti i Albanit nuk pritej pasi këngëtari nuk shquhet të lërë komente nëpër foto.

"Faleminderit për përkujdesjen e bukurisë tënde @Zotit @Natyres @MamitdheBabit", shkruan Albani në foton e Miriamit, koment i cili ka sjellë shumë replika nga fansat e këngëtares të mahnitur nga këto fjalë të tij.

Këshilla për Marketingun