Mbretëresha e re e Instagramit: Vajza e Ermal Mamaqit thyen rekordin shqiptar që ditën që u lind

Xing

E Martë 13 Mars 2018, 19:07 / Kategoria Lajmet e fundit /  Read in English

Ditën e djeshme në orën 5 të mëngjesit Ermal Mamaqi dhe Amarda Toska u bënë prindër për herë të dytë. Ami solli në jetë një vajzë të shëndetshme duke e bërë kështu Joelin me motër.

Lajmin e ardhjes në jetë të vogëlushes, Ermal Mamaqi e ndau me fansat në Instagram duke postuar një foto të adhurueshme ku shfaqej me Amin teksa mbante vajzën e porsalindur në krahë.

Brenda pak orësh kjo foto ka arritur plot 164 mijë pëlqime duke thyer kështu rekordin e fotos shqiptare më të pëlqyer në Instagram.

Foto më e pëlqyer deri dje ishte foto e postuar nga Xhensila Myrtezaj ku shfaqej me Bes Kallakun ditën e dasmës e cila numëronte 133 mijë pëlqime.

Kështu Mbretëresha e re e Instagrami është vajza e Ermal Mamaqit dhe Amarda Toskës.

Këshilla për Marketingun