E quan veten ‘luaneshë’: Luana Vjollca përvëluese në foton e fundit

Xing

E Martë 13 Mars 2018, 15:03 / Kategoria Showbiz shqiptar /  Read in English

Ajo është padyshim një prej femrave më sexy të ekranit shqiptar dhe thuajse çdo postim i saji në rrjetet sociale bën bujë.

Së fundmi, Luana Vjollca duket se ka ndërmend të përvëlojë ndjekësit e saj në Instagram, pasi fotoja e fundit e publikuar është një bombë e vërtetë.

Në të, moderatorja e njohur shihet duke pozuar para pasqyrës, ndërsa fustani i saj i bardhë i nxjerr në pah dekoltenë e bollshme.

“Luaneshë!”-ka shkruar për veten Luana, në përshkrimin e fotos që mendohet të jetë shkrepur disa kohë më parë.

Këshilla për Marketingun