E panë të gjithë: Lori Hoxha postoi padashje foton me barkun e fryrë dhe e fshiu menjëherë

Xing

E Mërkurë 21 Shkurt 2018, 16:04 / Kategoria Showbiz shqiptar /  Read in English

Jeta private e Lori Hoxhës ka qenë gjithnjë në qendër të vëmendjes së mediave teksa prej disa vitesh ajo është në një lidhje me Vis Bajraktarin, lidhje të cilën dyshja nuk preferojnë ta ekspozojnë shumë në media.

Megjithatë nga trashëgimtarja e Top Channel duket se kemi të reja. Lori ka postuar sot në Snapchat një foto që ka lënë të dyshohet se është shtatzënë, por vetëm pak minuta më vonë e ka fshirë menjëherë.

Në foton e ruajtur nga "Vipat e Bllokut", Lori ka treguar vetëm barkun e fryrë, por pa shkruar asgjë.

Ndërkohë në disa nga fotot e fundit të postuara në Instagram, ajo është munduar ta mbulojë barkun herë me peliçe e herë me bluzë të gjerë.

Ndërsa tek foto që ka postuar sot barku i duket i sheshtë ndaj nuk dihet ende nëse është shtatzënë apo ai postim ishte vetëm një shaka. Na mbetet të presim për të parë në vazhdim.

Këshilla për Marketingun