Gylsereni trondit me ndërhyrjet në fytyrë: Fansat e kryqëzojnë me komente

Xing

E Martë 13 Shkurt 2018, 17:05 / Kategoria Showbiz shqiptar /  Read in English

Në Shqipëri, ajo u bë e famshme për rolin e Gylserenit në serialin “Fate të kryqëzuara”, ndërsa në Turqi, aktorja Nurgül Yeşilçay është një ndër personazhet më të famshëm të showbiz-it.

Por së fundmi, Yeşilçay është vënë në qendër të kritikave për shkak të pamjes së saj.

Siç shkruajnë mediat turke, aktorja  e njohur i është nënshtruar ndërhyrjeve në fytyrë dhe në fotot e fundit të postuara në rrjetet sociale, shihet ndryshimi rrënjësor në portretin e saj.

Një gjë e tillë nuk ëhstë pritur aspak mirë nga fansat e 41-vjeçares, shumica e së cilëve i kanë komentuar se duket shumë keq dhe fytyra e saj duket si e enjtur.

Këshilla për Marketingun