E dini se këta dy aktorë të serialit 'Rrahje zemre' janë të lidhur në jetën reale

Xing

E Mërkurë 7 Shkurt 2018, 16:04 / Kategoria Showbiz shqiptar /  Read in English

'Rrahje zemre' është prodhimi më i fundit turk, i transmetuar në "TV Klan", me një kast aktorësh shumë të njohur, ku në role kryesore janë  Oyku Karayel dhe Gokhan Alkan.

Një nga aktorët që luan në këtë serial është edhe Ali Burak Ceylan në rolin e "Oguz".

Në jetën reale Ali Burak është i lidhur me Merve Çagiran e cila në serialin "Rrahje zemre" luan rolin e "Ipek", shkruan Xing.al

Çifti janë fotografuar shpeshherë bashkë nga paparacët dhe dashuria e tyre ka lindur pikërisht në sheshxhirimet e serialit "Rrahje zemre"./Xing.al

Këshilla për Marketingun