Arbana Osmani njofton surprizën e madhe dhe prek hundën: ‘Gjëra të mira po vijnë’

Xing

E Premte 12 Janar 2018, 18:06 / Kategoria Showbiz shqiptar /  Read in English

Pas një pauze relativisht të gjatë nga ekrani, Arbana Osmani ka paralajmëruar një surprizë të re.

Moderatorja e njohur e “Top Channel” së fundmi ka kuriozuar ndjekësit e saj në Instagram, pasi në një foto ku ajo shihet duke prekur hundën, gjest besëtytnie që bëhet për mosmarrjen mësysh, ka shkruar: “Gjëra të mira po vijnë”.

Me shumë gjasa, postimi i saj lidhet me rikthimin në ekran, pasi  siç është paralajmëruar më parë, në muajin shkurt do të nisë transmetimi i edicionit ët dytë të spektaklit “Dua të të bëj të lumtur”.

Këshilla për Marketingun