E pyesin sa herë bën seks brenda natës, këngëtarja shqiptare e thotë hapur: Jam e virgjër

Xing

E Mërkurë 10 Janar 2018, 13:01 / Kategoria Showbiz shqiptar /  Read in English

Me pjesëmarrjen e saj në "Kënga Magjike", Fifi mori një vëmendje të madhe së fundmi për shkak se kënga e saj u pëlqye shumë dhe ishte pretendente për fitore. Këngëtarja gjatë karrierës së saj është komentuar gjithnjë për aspektin profesional, ndërsa jetën private, Fifi e ruan sa më shumë të tillë.

Megjithatë me sinqeritetin që e karakterizon, në një intervistë 60-sekondëshe për "Prive", ajo e ka thënë hapur se është e virgjër, kur i kanë bërë një pyetje lidhur me seksin.

"Deri sa herë ke mundur të bësh seks brenda natës?", ishte pyetja e gazetares ndërsa Fiti mbuloi fytyrën me flokë e më pas u përgjigj: "E virgjër jam".

Këshilla për Marketingun