Horoskop, 25 Korrik 2022, 21:34

Parashikimi javor nga Meri: Kjo shenjë horoskopi do fitojë në dashuri

XING

Parashikimi javor nga Meri: Kjo shenjë horoskopi do fitojë në

Dashi
Cdo gje qe te zgjidhni te beni do dal e gabuar, prandaj zgjidhni dicka veç per qejfin tuaj qe sidoqofte e shijoni!

Demi
Gjerat e mira futen nga dera dhe fluturojne nga dritarja! Qendroni ne vende te sigurta mos eksploroni!

Binjaket
Shkelqim i rreme do ta quaja nese parate qe mezi do fitoni do t'i hidhni nga helikopteri! Gjithsesi dicka do bjere poshte per ju kete jave!

Gaforrja
Djalë dhe vajzë per shtepi po sa t'ju jepet mundesia do dilni me pandofla drejt asaj qe e quani shperthim emocional dhe deshirash!

Luani
Keni bere kaq shume per familjen sa ka ardhur koha te zhvisheni per qefin tuaj ne kuptimin e clirimit nga detyrimet!

Virgjeresha
Do ta lini ne shtepi dashurine e madhe dhe vuajtjet shpirterore dhe vetë do merrni trenin e bredhjes!

Peshorja
Kushdo qe do ju lere do pendohet kesaj jave pasi ju do jeni qendra e suksesit apo adhurimit gjithandej!

Akrepi
Kjo jave eshte thjesht per tu shijuar larg parametrave te pergjegjesise apo kufizimeve!

Shigjetari
Dua dashuri dua siguri dua para dhe ne fund dua te bej qejfin tim si asnjehere tjeter! Diku do ngaterroheni rruges!

Bricjapi
Dashuria mund te jete shume tunduese megjithese keni vendodur te jeni promotor te vetmise!

Ujori
Duhet te gjeni nje pune se aty ju pret nje dashuri. Ose nje dalje rutine ju sjell nje njohje aspak rutine!

Peshqit
Kete jave do kuptoni ligjin e kompensimit! Diku tjeter keni shpenzuar dhe diku tjeter do fitoni ate qe prisni sidomos ne dashuri!