Horoskop, 24 Qershor 2022, 13:24

Ndryshime, ç'orientim, nerva, Meri s'paska lajme të mira

XING

Ndryshime, ç'orientim, nerva, Meri s'paska lajme të mira

Dashi
Sot lidhja e Henes me Uranin ju rreshket pak kemben dhe i vonon planet tuaja ne pergjithsi! Nje ndjenje corientuese po ju gerryen shpirtin!

Demi
Sot ndodh nje ndryshim i papritur dhe ndjeheni sikur qetesia eshte prishur nje here e pergjithmone!

Binjaket
Sapo filluat mire diten e djeshme dhe sot dicka ju ngacmon nervat duke ju bere nervoz dhe keni ndjesine qe akoma nje e fshehte e juaja mund t'ju rrezikoj!

Gaforrja
Nje lajm i papritur ju kthen vemdndjen tek mundesia juaj per te ndryshuar nje situate ne dukje te ngaterruar keq!

Luani
Merruni sot me nje bisede delikate mbi nje ceshtje pune e cila megjithese nuk ishte stabel perseri ju jepte nje kenaqesi!

Virgjeresha
Sot mund te humbni rruges nje mbeshtetje e cila ju kishte dhene siguri. Me kete ndryshim ndjeheni se do filloni nga e para nje rrugetim!

Peshorja
Nje femer e afert ju kujton se keni disa shpenzime shtese dhe se do beni nje ndryshim shtepie apo pronesie!

Akrepi
Jeni perseri perball ngjarjeve te reja dhe nje prurje te re njohjesh. S'po mbaron cikli i njohjeve! Te tjeret behen shume te paqendrueshem!

Shigjetari
Nje pune e re dhe nje ndryshim nuk ju le te bini ne rutine. Mjafton te mos ndjeheni ne mes te askundit

Bricjapi
Dashuria per ju duket mision i pamundur por nese filloni nje bashkejetese mos vini kushte! Mos beni ndryshime sot!

Ujori
Hena mbi Uranin tuaj ju fton te merreni me punen dhe nje ceshtje familjare. Natyrisht nese ju ngelen me nerva!

Peshqit
Ska asgje te sigurt. Merrni me mend cfare mund te ndodh mbi nje baze te paqendrueshme!