Horoskop, 3 Qershor 2022, 12:33

Mbaron Mërkuri retrogradë dhe Meri ka lajme të mira

XING

Mbaron Mërkuri retrogradë dhe Meri ka lajme të mira

"Sot Merkuri qe e kishin malkuar kthehet ne rruge te drejte keshtu qe vraponi te mbaroni punet qe kane ngecur ne pritje!", shprehet astrologe Meri Shehu.

Dashi
Fuqia juaj eshte shume e madhe kete periudhe. Pengesat ekonomike marrin fund.

Demi
Nga sot mund te shpresoni nje rregullim meqe Merkuri i kundert kthehet ne rruge te drejte ne shenjen tuaj. Por te tjeret do kene doren e pare mbi ju.

Binjaket
Tani do fillojne sqarime te rendesishme ne punet tuaja te veshtira. Fillon e rregullohet puna e jeta personale.

Gaforrja
Deshira qe te bini ne sy dhe te merrni aprovim ju bene te levizni ne menyre hiperbolike sot.

Luani
Nga sot fillojne e perparojne disa ceshtje ekonomike qe ju kishin mbetur ne sirtar dhe nuk ju lejonin te benit investime.

Virgjeresha
Aferdita ne Dem ju ndihmon te perparoni ne ceshtjet erotike me mire sec e mendonit. Jeta personale premton shume.

Peshorja
Do gjeni zgjidhje ne ceshtjet ekonomike te renduara dhe do ndihmoheni ne ceshtje pune te ngecura ne vend.

Akrepi
Kthimi i Merkurit ne rruge te drejte ju ndihmon te coni perpara ceshtje te rendesishme. Do keni mbeshtetje nga miq e shoke.

Shigjetari
Ceshtje pune dhe shendeti do fillojne te perparojne. Do keni sukses te dukshem ju te lindurit ne dhjediteshin e trete.

Bricjapi
Jeta sentimentale dhe ekonomike duket se do gjej qetesi dhe rrugen e vet tani me kthimin ne rruge te drejte te Merkurit.

Ujori
Ceshtjet familjare duket se do gjejne zgjidhje dhe do arrini te ndjeheni te qete ne kete drejtim. Do keni shume energji

Peshqit
Ceshtje te perditshmerise qe kishin mbetur ne vend dhe nuk perparonin do gjejne zgjidhje. Ikin keqkuptimet dhe sherret.