Horoskop, 15 Gusht 2022, 15:00

Horoskopi javor/ Meri paralajmëron këtë shenjë horoskopi: Kujdes se do ju ikin shume para

XING

Horoskopi javor/ Meri paralajmëron këtë shenjë horoskopi:

Dashi
Hena ne shenjen tuaj ju bene te papermbajtur. Do keni lajme te reja me punen.

Demi
Duhet te parapergatisni hapat qe do hidhni pasi kjo jave eshte e eklipsuar per ju.

Binjaket
Do hapen rruge te reja para jush megjithese duken gjerat shume rremuje dhe pa stabilitet.

Gaforrja
Ceshtje profesionale dalin para jush. Ceshtjet ekonomike duhet t'i shikoni me kujdes pasi do ju ikin shume para.

Luani
Hena ne Dash ju ndihmon me hapje te reja mundesish dhe punesh. Mos beni hapje te medha.

Virgjeresha
Eklipsi Diellor qe vjen ne shenjen tuaj do jete i rendesishem deri atehere kujdes punen dhe shendetin.

Peshorja
Hena perball jush ne Dash eshte sikur pas nje burri problematik ju del perball dhe nje grua problematike.

Akrepi
Nje ceshtje familjare apo pasurie do gjej rrugezgjidhje. Kujdes nga debatet pa asnje qellim te rendesishem.

Shigjetari
Do keni shume shanse ne pune dhe nga njerezit qe ju rrethojne. Kujdes shendetin. Jeta erotike e flakte.

Bricjapi
Ceshtjet ekonomike do perparojne me kujdes dhe do kene zgjidhje. Nje ceshtje shtepie del para jush per zgjidhje apo ndryshim. 

Ujori
Ceshtjet faniljare duan shume kujdes per tu sqaruar dhe nuk duhet te hapni te tjera. Dita ka lajme te gezueshme.

Peshqit
Shpenzime pa fund por edhe papermbajtje nga ana juaj per nje ceshtje qe ju bene euforik ne bisede dhe ne shpenzime.