Aktualitet, 11 Maj 2022, 17:42

Bën aksident ylli i serialit 'H.O.T', ja si është gjendja e tij

XING

Bën aksident ylli i serialit 'H.O.T', ja si është

Ylli i serialit "H.O.T", aktori Amos Muji Zaharia mbrëmjen e djeshme ka pësuar një aksident automobilistik në autostradën Tiranë-Durrës. Lajmi është raportuar fillimisht nga mediat e më pas është konfirmuar edhe nga vetë Amosi.

Bën aksident ylli i serialit 'H.O.T', ja si është

Aktori ka publikuar disa statuse ku falenderon Zotin që i shpëtoi jetën dhe është shprehur për Eterna news, do të kishte qenë vërtet tragjike nëse fati s’do të kishte qenë me të.

Bën aksident ylli i serialit 'H.O.T', ja si është

“Automjeti fluturoi sipër automjetit tim. Po të kisha qenë dy metra prapa do të kishte qenë një tragjedi për familjen time. Më ka ruajtur Zoti”, tha ai për “Eterna News.”

Bën aksident ylli i serialit 'H.O.T', ja si është

Amosin së shpejti do e shohim në sezonin e dytë të serialit "H.O.T", ku luan rolin e Aleksit.

Bën aksident ylli i serialit 'H.O.T', ja si është

Bën aksident ylli i serialit 'H.O.T', ja si është

Bën aksident ylli i serialit 'H.O.T', ja si është

Bën aksident ylli i serialit 'H.O.T', ja si është