Nga Bota, 1 Qershor 2022, 09:24

Videoja që po bën xhiron e rrjetit/ Hiqet sikur po shkruan, Amber Heard del bllof në gjyq

XING

Videoja që po bën xhiron e rrjetit/ Hiqet sikur po shkruan, Amber

Amber Heard dhe Johnny Depp kanë prezantuar në gjykatë argumentet përmbyllëse dhe juria më në fund ka nisur diskutimet. Mirëpo, Heard ka marrë dhe një herë vëmendjen e të gjithëve teksa një video e saj është bërë virale në rrjet.

Videoja që po bën xhiron e rrjetit/ Hiqet sikur po shkruan, Amber

Në videon në fjalë aktorja shihet duke "shkruar" në një bllok shënimesh, por stilolapsi i saj nuk e prek fare fletën. Komentuesit në rrjete sociale pretendojnë se ajo është shtirur sikur po mban shënime vetëm për kamerat.

Videoja që po bën xhiron e rrjetit/ Hiqet sikur po shkruan, Amber

"Amber duke shkruar të gjitha gjërat që i ka bërë Johnny:

Përkthimi: Asgjë", shkruhet krahas videos që është bërë virale kudo në rrjet.

Videoja që po bën xhiron e rrjetit/ Hiqet sikur po shkruan, Amber

Videoja që po bën xhiron e rrjetit/ Hiqet sikur po shkruan, Amber

Videoja që po bën xhiron e rrjetit/ Hiqet sikur po shkruan, Amber