Aktualitet, 5 Qershor 2022, 14:24

Video/ I riu shqiptar terrorizon grekët më sëpatë, shkatërron makinat, kërcënon qytetarët dhe policët

XING

Video/ I riu shqiptar terrorizon grekët më sëpatë,

Një 29 vjeçar shqiptar është arrestuar nga policia greke pasi ka terrorizuar qytetarët teksa është shfaqur më një sëpatë në dorë duke i kërcënuar ato, por dhe oficerët e policisë.

Media greke “lawndorder.gr” ka publiku ar videon e këtij momenti. Qytetarët i kanë kërkuar të ulë sëpatën por ai ka nisur t’i shajë. Shqiptari ka shkaktuar dëme me sëpatë në makinat e grekëve në Pangrati.

Policia ka arritur ta neutralizojë vetëm pas disa minutash dhe e ka vënë ne pranga.