Aktualitet, 26 Maj 2023, 16:09

Rishfaqet Xhoana, ja si duket sot gruaja e ish-kryeministrit Fatos Nano

XING

Rishfaqet Xhoana, ja si duket sot gruaja e ish-kryeministrit Fatos Nano

Ish-kryeministri Fatos Nano dhe bashkëshortja e tij, Xhoana janë shkëputur prej vitesh dhe tashmë e kanë rindërtuar jetën e tyre në Vjenë të Austrisë. Por së fundmi Xhoana është rikthyer në atdhe ku ka festuar dhe 50 vjetorin e lindjes.

Rishfaqet Xhoana, ja si duket sot gruaja e ish-kryeministrit Fatos Nano

Ka qenë artistja e njohur shqiptare e make up-it, Lili Ismaili që ka postuar në llogarinë e saj në Instagram një foto të zonjës Nano ku e uron për ditën e saj të lindjes.

Rishfaqet Xhoana, ja si duket sot gruaja e ish-kryeministrit Fatos Nano

“Gëzuar ditëlindjen. Koha ka ndaluar për ty”, shkruan ajo në krah të fotos, ku vërtet shihet qartë se vitet kanë ndalur për Xhoanan Nanon.

Xhoana dhe Fatos Nano lidhën kurorë në 9 nëntor 2002.

Rishfaqet Xhoana, ja si duket sot gruaja e ish-kryeministrit Fatos Nano