Aktualitet, 16 Nëntor 2022, 01:18

Pranoi mandatin e deputetes, Ori Nebiaj: Privilegji më i madh i jetës time të përfaqësoj njerëzit që më besuan

XING

Pranoi mandatin e deputetes, Ori Nebiaj: Privilegji më i madh i jetës

Oriela Nebijaj ka firmosur formularin e pranimit të mandatit në KQZ dhe tashmë do të marrë vendin e Grida Dumës. Nëpërmjet një postimi në Facebook, Ori Nebiaj ka publikuar foton e formularit  të firmosur ku pranon mandatin e deputetes.

Krahas fotos, Ori shkruan se do të jetë “privilegji më i madh i jetës së saj të përfaqësoje njerëzit që i besuan dhe e votuan për të qenë në Parlamentin e Shqipërisë.”

Pranoi mandatin e deputetes, Ori Nebiaj: Privilegji më i madh i jetës