Aktualitet, 6 Qershor 2022, 23:16

Plas sherri, Noizy godet me grusht Cllevion

XING

Plas sherri, Noizy godet me grusht Cllevion

Një sherr ka ndodhur sot në Durrës. Në rrjete sociale po qarkullon një video ku shikohet reperi Rigels Rajku i njohur si Noizy, duke e goditur fenomenin e rrjeteve sociale në vitet e fundit Kleviol Ahmetin, i njohur si Cllevio.

Thuhet se Cllevio ka folur kundër Noizyt dhe sot ka vendosur të shkojë edhe tek lokali i tij në Durrës. Kjo nuk u prit mirë nga Noizy, i cili duket se gjithë këtë e pa si një provokim të situatës e cila agravoi deri në përleshje.

Në një video të publikuar shikohet Noizy duke e goditur me grusht Cllevion.

Vlen të theksohet se Kleviol Ahmeti, ishte në të kaluarën anëtar i The Bloody Alboz (TBA). Gjithashtu ai është mik shumë i mirë edhe me Stresin.