Aktualitet, 8 Maj 2022, 16:41

Përplasi çiftin e foshnjën tremuajshe, arrestohet shoferi në Tiranë

XING

Përplasi çiftin e foshnjën tremuajshe, arrestohet shoferi

Drejtuesi i mjetit “Benz G Class”, i cili përplasi ditën e sotme një çift dhe fëmijën e tyre 3 muajsh, është arrestuar nga policia.

Ai është kapur në një nga spitalet private të kryeqytetit dhe më pas është shoqëruar në ambientet e Komisariatit të Policisë numër 2.

Ngjarja e rëndë ndodhi tek Rruga e Kavajës ditën e sotme. Drejtuesi i automjetit u arratis midis blloqeve të pallatit në zonë. Fatmirësisht familja e përplasur janë jashtë rrezikut për jetën.

Burimi: Abc News