Aktualitet, 7 Qershor 2022, 12:25

Pas sherrit me Noizyn, Cllevio shfaqet me lot në sy: Kam pësuar mpiksje gjaku në kokë

XING

Pas sherrit me Noizyn, Cllevio shfaqet me lot në sy: Kam pësuar

Kleviol Ahmeti, i njohur si Cllevio që u përfshi në një sherr me Noizy-n dhe u dhunua nga ky i fundit në mes të rrugës, tregon se ka pësuar lëndime serioze.

Pas sherrit me Noizyn, Cllevio shfaqet me lot në sy: Kam pësuar

Në një postim në Instastory, Cllevio ka treguar se ai ka pësuar mpiksje gjaku në kokë.

Pas sherrit me Noizyn, Cllevio shfaqet me lot në sy: Kam pësuar

"Pasoja fatale nëqoftëse nuk ma heqin mpiksjen e gjakut n’kokë, do vini këtu t’më merrni për te banesa. Bravo Noizy. Do bëhesh vrasës", shkruan ai në një postim ndërsa në tjetrin filmon veten si pasagjer në një makinë, ku duket me lot në sy.

Pas sherrit me Noizyn, Cllevio shfaqet me lot në sy: Kam pësuar