Aktualitet, 7 Qershor 2022, 10:55

Ndërron jetë turisti polak në Vlorë, prindërit e gjejnë në fund të pishinës

XING

Ndërron jetë turisti polak në Vlorë, prindërit e

Një turist polak ka ndërruar jetë sot në një hotel në Vlorë. Abc mëson se turisti është gjendur i vdekur në pishinën e hotelit. Mësohet se ai ka qenë duke notuar me prinderit. Prinderit kanë dalë të pinë një cigare dhe kur janë kthyer e kanë gjetur në fund të pishinës. Kur ka mberritur ambulanca i riu nuk ka shfaqur shenja jete.

Autoritetet vijojnë hetimet në lidhje me rastin.