Aktualitet, 22 Shkurt 2023, 21:19

Ndahet nga jeta babai i Mark Frrokut, Rudina Dembacaj e hidhëruar: Lamtumirë bab

XING

Ndahet nga jeta babai i Mark Frrokut, Rudina Dembacaj e hidhëruar:

Ish-deputeti Mark Frroku ka humbur të atin e tij. Ka qenë Rudina Dembacaj ajo që ka bërë të ditur lajmin e hidhur të ndarjes nga jeta të vjehrrit të saj.

Ndahet nga jeta babai i Mark Frrokut, Rudina Dembacaj e hidhëruar:

“Lamtumirë bab! Pusho në paqe”, shkruan Rudina duke ndarë disa momente të saj dhe Markut me babain e ish-deputetit.

Ndahet nga jeta babai i Mark Frrokut, Rudina Dembacaj e hidhëruar:

Dembacaj ka treguar gjithmonë se ka patur një raport special me vjehrrin e saj.

Ndahet nga jeta babai i Mark Frrokut, Rudina Dembacaj e hidhëruar:

Ndahet nga jeta babai i Mark Frrokut, Rudina Dembacaj e hidhëruar: