Aktualitet, 14 Maj 2022, 13:05

Me serum në krah dhe në gjendje të rënduar, Fjolla Morina në spital

XING

Me serum në krah dhe në gjendje të rënduar, Fjolla Morina

Këngëtarja e njohur, Fjolla Morina është shtruar në spital dhe ka ndarë disa pamje në Instastory, ku shihet e bija teksa i qendron te koka.

Me serum në krah dhe në gjendje të rënduar, Fjolla Morina

Nuk dihet se çfarë ka ndodhur me Fjollën, por ajo shfaqet me sërum dhe shumë e lodhur.

Me serum në krah dhe në gjendje të rënduar, Fjolla Morina

Kujtojmë që së fundmi u raportuar se këngëtarja u arrestua nga forcat blu në Prishtinë.

Pas lajmit, Fjolla reagoi në Instagram një foto nga vaska, ku shfaqej shumë seksi, duke dhënë një mesazh për mediat, të cilat sipas saj, duhet të merren me luftën dhe jo me të.

Me serum në krah dhe në gjendje të rënduar, Fjolla Morina