Aktualitet, 9 Maj 2022, 14:04

'Më preku në vende intime', shoferi i autobusit ngacmon seksualisht 15-vjeçaren në Korçë

XING

'Më preku në vende intime', shoferi i autobusit ngacmon

Një 35 vjeçar, A.B, është arrestuar nga policia e Korçës pasi akuzohet për ngacmim seksual me të mitur. Ai është shofer autobusi dhe 15 vjecarja po udhëtonte me të nga Tirana drejt Korcës.

Babai i të miturës ka bërë denoncimin në polici, sipas të cilit e bija ka provuar se shoferi e ka prekur në disa pjesë intime të trupit pa dëshirën e saj.

Burimi: Abc News