Aktualitet, 11 Maj 2022, 16:42

Librazhd/ 28-vjeçarja rreh burrin dhe kunatin

XING

Librazhd/ 28-vjeçarja rreh burrin dhe kunatin

Një çift i moshës 28 dhe 29 vjeç nga fshati Dardhë, Librazhd janë proceduar penalisht për veprën dhunë në familje, pasi kanë rrahur njëri-tjetrin në banesë.

Gjithashtu, 28-vjeçarja ka ushtruar dhunë edhe ndaj kunatit të saj, shtetasit G. K.
Materialet i kaluan Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Elbasan, për veprime të mëtejshme.

Njoftimi i policisë

E. K., 28 vjeçe dhe A. K., 29 vjeç (burrë dhe grua), banues në fshatin Dardhë, Librazhd, janë proceduar penalisht  për veprën penale “Dhuna në familje”, pasi kanë ushtruar dhunë fizike ndaj njëri-tjetrit, në banesë. Gjithashtu, 28-vjeçarja ka ushtruar dhunë edhe ndaj kunatit të saj, shtetasit G. K.
Materialet i kaluan Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Elbasan, për veprime të mëtejshme.