Aktualitet, 2 Shkurt 2023, 02:05

Icardi feston fitoren me shqiponjën

XING

Icardi feston fitoren me shqiponjën

Galatasaray po vazhdon me hapa të sigurtë drejt titullit kampion në Superligën turke këtë sezon, teksa dje ka arritur të sigurojë një tjetër 3 pikësh të artë teksa ka fituar 3 me 2, me përmbysje ndaj Umraniyesporit.

Ajo që rrëmbeu vëmendjen e golave dhe rezultatit ishte mënyra e festimit të golit të dytë dhe atij vendimtar nga Icardi, i cili pas dërgimit të topit në rrjetë shkoi drejt kamerave ku bëri dhe shqiponjën dy-krenare me duar.