Aktualitet, 22 Qershor 2022, 18:33

Einxhel dhe DJ Dagz prindër për herë të parë? Komenti i Beatrixës ngre dyshimet

XING

Einxhel dhe DJ Dagz prindër për herë të parë? Komenti i

Einxhel dhe Dagz po shijojnë pushimet në Turqi. Por teksa ata po postojnë foto e video të lumtur, Trixa ka ngritur dyshimet se çifti do bëhen prindër.

Einxhel dhe DJ Dagz prindër për herë të parë? Komenti i

“He rrusha, DJ Dagz – Einxhel, si kaluat mbrëmë? BEBEEEE BEBEE BEBIBEBIBEBEEEEE UUU”, ka shkruar këngëtarja në një postim në Twitter dhe kaq mjaftoi që të ngriheshin dyshimet.

Einxhel dhe DJ Dagz prindër për herë të parë? Komenti i

Në fakt Einxhel Shkira dhe Dj Dagz janë shprehur më parë se janë gati për pritjen e fëmijës së tyre të parë. I ftuar në “Wake Up” pak javë më parë Dagzit iu bë një surprizë nga Einxhel, e cila në një lidhje direkte tha se pret t'ja mbushë mendjen atij për një fëmijë.

Einxhel dhe DJ Dagz prindër për herë të parë? Komenti i

Dagz tha se ai e ka ndarë mendjen prej kohësh për një fëmijë.

Einxhel dhe DJ Dagz prindër për herë të parë? Komenti i

Einxhel dhe DJ Dagz prindër për herë të parë? Komenti i

Einxhel dhe DJ Dagz prindër për herë të parë? Komenti i