Aktualitet, 10 Nëntor 2022, 16:13

E trishtë, aktori i njohur shqiptar humb të ëmën

XING

E trishtë, aktori i njohur shqiptar humb të ëmën

Aktori i humorit, Naser Rafuna ka humbur të ëmën ditën e sotme. Lajmin e trishtë e ka bërë me dije vetë aktori nga Kosova përmes një postimi në rrjete sociale. 

E trishtë, aktori i njohur shqiptar humb të ëmën

“Nana ime sapo ia dorëzoj shpirtin e saj Krijuesit të Gjithësisë. Varrimi i të ndjerës Nanës time, bëhet sot në varrezat e Dragodanit, kohësisht me namaz të Akshamit në orës 16.30. Të Allahut Jemi dhe te Ai do të Kthehemi”, tha ai.

E trishtë, aktori i njohur shqiptar humb të ëmën

Rafuna është një ndër aktorët më të dashur, që u bë i njohur në “Çka ka shpija”.