Aktualitet, 11 Shtator 2022, 09:30

E rëndë në Kosovë/ Vëllezërit ngacojmë dy vajzat e mitura dhe tentojnë t'i rrëmbejnë

XING

E rëndë në Kosovë/ Vëllezërit ngacojmë dy

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur së fundmi në Istog, Kosovë, ku dy vajza të mitura janë ngacmuar nga dy vëllezër të cilët kanë tentuar t'i rrëmbejnë. Njëri prej tyre është arrestuar, ndërsa tjetri ndodhet në arrati.

Njoftimi i plotë i policisë:

NGACMIM SEKSUAL/Istog 09.09.2022 – 21:30. Është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar për shkak se së bashku me vëllain e tij i cili gjendet në arrati, duke i mashtruar i kishin ngacmuar dhe tentuar t’i fusin në veturë dy viktimat e mitura femra kosovare. I dyshuari pas intervistimit me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje.

Burimi: Express