Aktualitet, 10 Shtator 2022, 16:54

E rëndë/ Emigrantja shqiptare rreh të moshuarit në Greqi

XING

E rëndë/ Emigrantja shqiptare rreh të moshuarit në Greqi

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur së fundmi në Greqi, ku një emigrante shqiptare ka ushtruar dhunë ndaj dy të moshuarish, 70 dhe 75 vjeç.

39-vjeçarja shqiptare është arrestuar nga autoritetet helene sepse është denoncuar nga vetë dy të moshuarit.

Burimi: Abc News